השילוש המקודש לאימון המושלם – אלה האביזרים שתצטרכו

כמה פעמים הלכתם לחדר הכושר והתבאסתם שלא הבאתם עוד אביזר, עוד משהו שיכול היה להקל עליכם באימון ולהפוך אותו לאפקטיבי הרבה יותר? הרגשה זו מתגברת במיוחד כשנדמה שכולם מסביבכם מצוידים כמו ספורטאים מקצוענים ואתם מבינים שאפשר להתאמן ברמה גבוהה יותר ובאופן רציף, רק בזכות כמה אביזרים. מעבר למגבת ונעלי ספורט הנה שלושת האביזרים מבית Nike שהם MUST לאימון בחדר כושר, שיעזרו לכם ליהנות מאימונים טובים יותר ולשפר את ביצועיכם.

כפפות חדר כושר – סביר להניח שאנשים שיתחילו להרים משקולות בחדר כושר, יבחינו עד מהרה שידיהם הפכו למחוספסות ועורם יהיה מגורה וכואב. הכפפות מיועדות למנוע את השפשוף והחבלות בזמן אימון משקולות ומכשירים בחדר הכושר. בנוסף, השימוש בכפפות מומלץ במיוחד לאנשים שיודעים שעורם רגיש. ניתן למצוא סוגים שונים של כפפות במגוון גדלים וצבעים לכל סוג אימון, לכל צורך ועל פי כל העדפה.

 

סופגי זיעה – סופגי הזיעה יעילים במיוחד בעת אימון כושר, בין אם מדובר באימון בחדר הכושר או בחוץ. סופגי הזיעה שימושיים מאוד כיוון שבמקום שהמתאמן יעצור את רצף האימון שלו על מנת להשתמש במגבת המונחת לידו, הוא יכול לנגב את פניו באחד מהמיזעים שעל גופו. יתירה מזאת, כשאנחנו יוצאים להליכה או ריצה בחוץ, אנחנו לא לוקחים עמנו מגבת ולכן המיזע יכול להיות פתרון מושלם. סופגי הזיעה קיימים בגדלים וצבעים שונים ומותאמים לאזורים שונים בגוף לנוחות מרבית לכל מתאמן.

בקבוקי ספורט – בשנים האחרונות מוצגים בשוק יותר ויותר בקבוקי שתייה המיועדים לאימוני כושר. בקבוקי שתייה רגילים אינם מתאימים לאימונים, בעיקר בגלל שהם לא תמיד מגיעים עם פיה מותאמת ואז תכולת הבקבוק עלולה להישפך. בקבוקי ספורט מותאמים במיוחד למתאמן: הוא יכול לבחור את כמות השתייה על פי שאיבה ו/או לחיצה ולכן אין חשש שהשתייה תישפך גם אם הבקבוק ייפול בזמן האימון. זאת ועוד, בקבוק זה מומלץ במיוחד לאנשים שעושים פעילות אירובית - באימון מסוג זה, אנשים שורפים קלוריות על ידי ריצה וקפיצה ולכן הבקבוק מותאם גם למצבים הללו.

 

בואו לבקר בחנויות הספורט המובילות ולגלות את האביזרים של Nike שעוצבו במיוחד לאימוני כושר. בפעם הבאה שתלכו לחדר כושר, גם אתם תגלו את ההבדל! Nike .שעוצבו במיוחד לאימוני כושר. בפעם הבאה שתלכו לחדר כושר, גם אתם תגלו את ההבדל!

Divider_Womens_Fitness.jpg