מישהו לרוץ איתו – משקפי השמש של Nike

לכל ספורטאי, מקצוען או חובבן, יש את הציוד שהוא לא מוותר עליו, הציוד שנותן לו מוטיבציה לצאת לאימון ועוזר לו להשלים אותו בהצלחה. מדובר בדרך כלל, באותם המוצרים שמאפשרים לו להפגין את רמת הביצוע הגבוהה ביותר, בזמן שהם גם מספקים לו הגנה, אם מפציעה, אם משחיקה של סחוס ואם מהשמש היוקדת בחוץ. לכן, אין זה מפתיע כי משקפי שמש ספורטיביים נכללים ברשימת ציוד החובה של כל ספורטאי שאימוניו מתבצעים בחוץ, תחת השמש.

הנה כמה טיפים שיעזרו לכם למצוא את משקפי השמש שיהפכו לפרטנרים החדשים שלכם לאימוני הריצה.

 

דעו היכן לרכוש משקפי שמש ספורטיביים

בעולם האופטיקה יש אינספור דגמים של משקפי שמש מסוגים שונים ובכללם גם דגמי ספורט, מה שאומר שתחום הספורט אינו נחשב להתמחות המרכזית של אותן החנויות. לכן, כדאי לרכוש משקפי שמש ספורטיביים בחנויות המתמחות בכך, כלומר – חנויות הספורט המקצועיות. בחנויות הספורט תוכלו למצוא משקפי שמש שתוכננו במיוחד לאימונים מסוגים שונים, לאחר שנבחנו צרכיהם של הספורטאים המובילים בתחומם. כך למשל, חברת נייקי תכננה בקפידה משקפי שמש לספורטאים אולימפיים, שיאפשרו להם לתפקד ברמה הגבוהה ביותר במסגרת המשחקים החשובים בעולם.

 

איכות מותאמת אישית

מכירים את המשפט הידוע: "על איכות לא מתפשרים"? אם כן, המשפט בר תוקף גם עבור משקפי השמש החדשניות של Nike. בחנויות הספורט תמצאו את דגמי המשקפיים של Nike, שעוצבו במיוחד עבור ספורטאים מובילים אך עברו התאמה לצרכים של ספורטאים שאינם מקצועיים, כך שגם הם יוכלו ליהנות מאיכות והתאמה לאופי האימון שהם מבצעים.

 

מאפיינים ייחודיים

למשקפי הריצה של נייקי מאפיינים מיוחדים שנועדו להעניק נוחות מלאה בזמן האימון. כך תמצאו במשקפי השמש פתחי אוורור שיאפשרו חדירת אוויר מלאה לוויסות הטמפרטורה ומניעת הצטברות אדים על עדשות המשקפיים, אפון עשוי סיליקון גמיש, כך שמצד אחד המשקפיים לא יגרמו לכאב באזור האף כאשר אתם נהנים מאימון ארוך ומצד שני לא יחליקו כשאתם רוכנים קדימה ולבסוף, זרועות סיליקון שתופסות את העורף ומרגישות כאילו הן מחבקות אתכם עם כל תנועה, כך שהמשקפיים לא יזוזו ממקומם לאורך כל האימון, לא משנה כמה פעילים ותזזיתיים תהיו.

אם גם אתם מחפשים משקפי שמש שנועדו להיות הפרטנרים שלכם לאימונים, בואו לבקר בחנויות הספורט המובחרות בהן מחכה לכם קולקציית משקפי השמש של Nike.

Divider_Womens_Fitness.jpg