1/12
משקפי השמש הספורטיביים של Nike – שאחרים יסתנוורו...

 

כמה פעמים קרה לכם שבמהלך אימון הריצה משקפי השמש שלכם נפלו? לצערנו, לא כל משקפי השמש מתאימים לכל מטרה ולכן צריך לבחור בקפידה את המתאימים עבורכם ביותר, ובמיוחד את המתאימים לאימונים בחוץ. למזלכם, Nike פיתחו משקפי שמש ספורטיביים ייחודיים שהם גם חדשניים באיכותם וגם צעירים במראם. במאמר זה נסקור מה מייחד את משקפי שמש הספורטיביים של Nike ומה חשוב לבדוק לפני הרכישה.

 

משקפי שמש לספורט – לרוץ בסטייל

למשקפיים המותאמים לספורט של Nike יש ערך מוסף - הם לא רק מגנים על העיניים מפני קרינת השמש ולא רק בעלי עדשות Zeiss מהטובות בעולם, אלא גם מעוצבים בצורה שנועדה להקל על הפעילויות אותן תרצו לבצע במהלך האימון. כך למשל, ניתן לראות שרוב משקפי השמש המותאמים לספורט הם בעלי עדשות קמורות וזאת על מנת להסתיר את השמש מכל צדדי העין. דבר זה נוח במיוחד לרוכבי אופניים מקצועיים, רצים ולמעשה לכל אדם שמבצע פעילות גופנית בשעות הבוקר החמות.

טיפים לרכישת משקפי שמש לספורט – לא להעלים עין

  • איכות וחוסן: חשוב לבדוק את איכות המשקפיים טרם הקנייה וזאת על מנת להימנע מפגיעה בהם או אף שבירתם בזמן האימון. משקפי שמש שאינם מספיק איכותיים ואינם מותאמים לפעילות גופנית עלולים להישבר או לפגוע באיכות האימון.

  • מדידה: מומלץ למדוד את המשקפיים על מנת לוודא כי הם מתאימים לפנים שלכם, נוחים ואינם נופלים.

  • מסגרות: כדאי לוודא כי המסגרות של המשקפיים גמישות ועשויות מחומר גמיש יחסית, כך שלא יפגעו בקלות.

  • עמידות: בדקו האם המשקפיים כוללים עדשות העמידות בפני טמפרטורות קיצוניות.

  • אוורור: חשוב לבדוק כי משקפי השמש כוללים פתחי אוורור המווסתים את הטמפרטורה ומונעים הצטברות אדים על עדשות המשקפיים.

  • צרכנות נבונה: חשוב לעשות השוואת מחירים לפני הקנייה וזאת על מנת להבטיח כי הבחירה שלכם היא הטובה ביותר בכל הפרמטרים לרבות איכות, הגנה ומחיר.

 

טיפים אלה יסייעו לכם לבחור את משקפי השמש הספורטיביים הטובים ביותר עבורכם כך שתוכלו ליהנות מאימון איכותי, מוגן ובטוח. מחפשים את משקפי השמש המושלמים לאימון שלכם? בואו לבקר בחנויות Nike וברשת מועדוני הכושר של הולמס פלייס ולבחון מקרוב את הקולקציה הספורטיבית במיוחד שלנו. רק תיזהרו לא להסתנוור...

Divider_Womens_Fitness.jpg